Najlepsze pozycje dla wymagających

Najlepsze pozycje dla wymagających
We Vibe Toys z Unsplash

Klasyczne pozycje łóżkowe zaczęły Cię nudzić? Chciałbyś wprowadzić odrobinę pikanterii do swojej sypialni? A oprócz tego należysz do grona wymagających osób, które nie zadowalają się byle czym? Mamy dla Ciebie kilka sprawdzonych propozycji, które na pewno rozgrzeją Ciebie i Twojego partnera lub partnerkę do czerwoności! Czytaj dalej i dowiedz się, jak przeżyć coś extra.

Pozycja na jeźdźca w nowym wydaniu

Z pewnością klasyczna pozycja na jeźdźca już Ci się znudziła. A co, gdyby dodać jej odrobinę pikanterii? Postaw na skórzaną uprząż na uda (np. taką jak https://www.area69.pl/skorzana-uprzaz-na-uda-harness) i zabaw się naprawdę w niegrzeczny sposób! Daj się ponieść fantazji. Jeśli Twój partner/ka się zgodzi postawcie na zasady BDSM i niech jedno z Was stanie się dzikim dominatorem – taka uprząż doskonale pozwoli Wam wejść w swoje role. W takim wydaniu pospolita pozycja na jeźdźca stanie się wyjątkowym doznaniem!

Pozycje rodem z filmu

A co powiesz na zrealizowanie pozycji erotycznych z filmów? To naprawdę doskonała okazja do przetestowania czegoś nowego, czegoś co wzbudziło Twoje zainteresowanie i podniecenie na ekranie telewizora. Nie wiesz, jakie filmy obejrzeć, aby znaleźć inspiracje? Tutaj https://www.area69.pl/ranking-filmow-erotyczno-psychologicznych-5-propozycji znajdziesz ranking 5 filmów psychologiczno-erotycznych, które na pewno Cię nie zawiodą! Przepis na udany wieczór? Najpierw film z listy powyżej, a potem testowanie podpatrzonych pozycji we własnym łóżku. Prawda, że brzmi dobrze?

Daj się zdominować albo zdominuj i stawiaj warunki!

Lubisz czuć się zdominowany? A może to Ty wolisz stawiać warunki? W jednym i drugim przypadku zerknij do poradnika https://www.area69.pl/jak-zdominowac-faceta-w-lozku-scenariusze – znajdujące się tu propozycje możesz pokazać swojej partnerce lub wcielić je w życie i pokazać swojemu facetowi, kto tutaj naprawdę rządzi. Tym samym odkryjecie nowe sposoby na zapewnienie sobie erotycznej satysfakcji.

Nadal Ci mało?

Jeśli powyższe pomysły to nadal dla Ciebie za mało. Zastanów się, jakie są Twoje największe erotyczne fantazje i odwiedź sklep erotyczny np. online taki jak Area69. Tam wyposażysz się we wszystko, co tylko sobie wymarzysz, a potem będziesz mógł wykorzystać nowe akcesoria w łóżku. Odważ się zaszaleć i pozwól sobie na odrobinę fantazji, to da Ci największą satysfakcję i rozgrzeje Twoje zmysły. Takie zakupy możesz wykonać razem ze swoim partnerem/ką i połączyć indywidualne marzenia erotyczne w jedno wspólne ekscytujące doznanie. Gorąco do tego zachęcamy!

PODZIEL SIĘ: